אודות פרופסור ליאת גינדס

רופאת נשים, מומחית לאולטרסאונד במיילדות וגניקולוגיה ומנהלת את יחידת האולטרסאונד נשים במרכז רפואי וולפסון. עוסקת במחקר מטעם אוניברסיטת תל אביב.

הבדיקה והייעוץ ע"י פרופ' גינדס משלבים ידע מקצועי, ניסיון וגישה מכילה ותומכת לנשים הנמצאות בתקופה כה משמעותית בחייהן.

נסיון מקצועי

פרופ' ליאת גינדס מנהלת את יחידת אולטרסאונד נשים במרכז הרפואי וולפסון. קודם לכן עבדה במשך עשור כרופאה מומחית ביחידת האולטרסאונד נשים במרכז הרפואי שיבא.

מחקר

פרופ' ליאת גינדס פרסמה עשרות מחקרים בכתבי עת רפואיים בתחום האולטרסאונד המיילדותי: הדמיה תלת ממדית, הדמיה של הלב וכלי הדם של העובר, הדמיית מומי פנים, הכבד העוברי וכן הדמיה מתקדמת של מוח העובר. לנוכח עבודתה המחקרית הענפה קיבלה מינוי של פרופסור חבר קליני מטעם אוניברסיטת תל אביב. במסגרת תפקידה באוניברסיטה פרופ' גינדס מלמדת סטודנטים לרפואה ומכשירה אותם הן כרופאים והן כחוקרים. פרופ' גינדס ערכה מחקרים גם באוניברסיטת סאן דייגו בקליפורניה ארה"ב וב-Imperial college בלונדון.

תפקידים בארגונים בין לאומיים

בשנים 2015 -2016 כיהנה פרופ' גינדס בשני תפקידים בכירים בארגונים בינלאומיים: יושבת ראש של החברה לאקו לב עובר בארגון האולטרסאונד האמריקאי AIUM, ויושבת ראש של הקבוצה לאולטרסאונד תלת ממדי של הארגון העולמי לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה ISUOG. על פועלה במשך שנים רבות במסגרת הארגון האמריקאי לאולטרסאונד AIUM זכתה פרופ' גינדס לחברות כבוד בארגון ותעודת הוקרה על תרומתה הרבה לקידום תחום האולטרסאונד ברפואה.

מרצה

פרופ' גינדס היא מרצה מבוקשת בכנסים וקורסים בינלאומיים, ומרצה קבועה בבית הספר לאולטרסאונד של אוניברסיטת תל אביב.

אישי

פרופ' ליאת גינדס נשואה ואם לשלושה ילדים, מקפידה על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית (יוגה, פילאטיס, הליכות ואליפטיקל).

המרפאה הפרטית

המרפאה הוקמה מתוך אהבה למקצוע, לנשים ולטכנולוגיות חדישות. הייעוץ הניתן במרפאה משלב התייחסות למטופלת ולעובר, נטול שיפוטיות, מכיל ומחזק כאחד. במרפאה תוכלי לקבל לווי צמוד בתהליך היצירה המרגש של היריון ולידה, ולחוש ביטחון במהלך כל תקופת ההיריון.